Gegužės 15 dieną subūrėmė bendruomenę ne tik tvarkyti Dailidės ežerėlių pakrančių, miško takų, bet ir dar kartą priminti visiems, kaip svarbu rūpintis mus supančia aplinka.
Akcijos metu rinkome bei rūšiavome atliekas, gražinome poilsio erdves, o po aktyvių darbų dalyvavome edukacijoje apie vaistų poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai. Diskusijos paskatino pažvelgti plačiau – kaip atsakingas vartojimas ir apgalvoti pasirinkimai prisideda prie švaresnės, sveikesnės ateities.
Po talkos vykome į Mikalavos kaimą, kur mus svetingai priėmė Šilaičių bendruomenė. Garuojančios dzūkiškos bandos, pokalbiai ir laikas kartu priminė, kad darnus santykis su aplinka prasideda nuo bendrystės, paprastų tradicijų ir buvimo kartu.
Ypatingą energiją šiai iniciatyvai suteikė gausus jaunimo savanorių būrys iš AMBC Atviro jaunimo centro „BE RĖMŲ“. Jaunų žmonių įsitraukimas, iniciatyvumas ir noras prisidėti prie švaresnės aplinkos kūrimo įkvepia ir rodo, kad atsakingas požiūris į gamtą yra svarbi vertybe jaunajai kartai.
Nuoširdžiai dėkojame visiems prisijungusiems!
Partneriai: Vystomojo Bendradarbiavimo Platforma / Lithuanian NGDO Platform ir Alytaus miesto savivaldybė
